The Greatest Guide To українська класика
The Greatest Guide To українська класика
Blog Article
Розповідь про долю трьох незалежних, сильних і вольових жінок: стриманої та жіночної Марти, вибухової та непостійної Ганни, ліричної та емоційної Софії. Вчителька, художниця та піаністка – що чекатиме їх у жорстокому світі, де не завжди є місце красі та гармонії?
Як складеться доля маленького Гриця, і чому твір української класичної літератури називається рядками з народної пісні, читач дізнається згодом.
Але навіть у нетрях світу можна віднайти кохання та близькість. В основі першого українського пригодницького роману – автобіографічні події, а за мотивами знято фільм.
І як же цікаво згодом повернутися до улюбленої книги і знайти нові смисли та образи, що відкриваються лише з новим життєвим досвідом. Саме тому класика – вічна.
Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швейцарію
Годі вважати, що все “добре” тільки закордонне і відкладати українські книги.
«Дні, мов краплини крові, капали з пораненого життя…» Палають світові та громадянські війни, змінюються режими й ідеології, які приносили біль і сльози, чиниться небачене насилля над людьми й народами. А Марія терпить і несе свій хрест: кохає і розлучається, зраджує і пробачає, народжує і хоронить дітей, сіє, будує і втрачає.
Не тільки про сумне. В українській літературі є й веселі та життєрадісні класичні твори. Цю книжку перекладено двадцятьма мовами та внесено до Особливо Почесного списку Андерсена, як один з найвидатніших творів світової дитячої літератури.
Спогади семидесятирічного митця, що в молоді роки працював на кіностудії у Місті біля моря, назва якого не наводиться – але ж зрозуміло, що мова про Одесу. Старий згадує зйомки фільмів, життя у портовому місті, дружбу і кохання двох друзів до однієї жінки.
Марта – самотня діловодка, що винаймає непримітну кімнатку. Нічого особливого в її рутині немає: зранку іде на службу, потім – на курси стенографії та машинопису. Проте дівчина мріє про красиве романтичне кохання.
Та радянська влада використовує собор для зберігання комбікорму. І ширяться чутки, що пам’ятку зруйнують, а на її місці побудують кафе… Ця українська класика українська класика надихнула литовського поета Марцінкявічюса на створення власного «Собору».
Нового керівника Національної академії сухопутних військ у Львові обиратимуть військові в «Армії+»
Книги про пригоди для дітей Про тварин Про мистецтво та музику Про дружбу Про піратів Про природу Про війну Про комп'ютерні технології Про етикет, зовнішність і гігієну Комікси Книжкові колекції Топ українських видавництв Сертифікати на книги Цікаве
Аудіокнига «Тіні забутих предків» Михайло Коцюбинський